top of page

Podporujeme startupy na jejich cestě k úspěchu

Před několika lety jsme byli nadšení studenti s velkými sny o inovacích a technologiích, kteří se aktivně zapojovali mimo jiných aktivit i do startupové scény a věnovali svůj volný čas projektům, které nás bavily. Měli jsme jasnou vizi: - Česko mozkovnou světa díky špičkovému vzdělávání.

Avšak, čelili jsme výzvám, které komplikovaly naše počáteční kroky v podnikání.

Jednou z hlavních otázek bylo, jak rychle a efektivně najít prostor pro sídlo našeho startupu, když jednání o prostorech trvala dlouho. Proto jsme začali využívat virtuální kanceláře a delegovali jsme odpovědnost na ty z nás, kteří měli nejlepší právní znalosti.

Postupně jsme se stali kontaktním bodem pro další startupy, které čelily podobným výzvám. Rozhodli jsme se jim nabídnout naši pomoc a poradenství, protože dobře chápeme, jak obtížné je realizovat své podnikatelské sny, když vám chybějí nezbytné znalosti v oblasti práva, financí a správy firmy.

S odstupem let se naše vášeň a závazek nezměnily. Stále se snažíme podporovat nové startupy na jejich cestě k úspěchu. Chceme, aby inovativní nápady a projekty nadšených podnikatelů našly svou cestu k realizaci.

A jedním ze způsobů, jak jim v tom pomáhat, je nabídnout zastřešení a správu jejich firemního sídla.

Jsme součástí #ČESKObudoucnosti. Nejen její vize, ale jako reálná podpora pro ty, kteří chtějí dostat Česko na vrchol.

Startupy

Kontaktujte nás!

 

Telefon: +420 734 622 622 | Email: info@evropska-office.cz

bottom of page